Brak dolegliwości ze strony uzębienia

Nie bylem u dentysty ponad 10-12lat. A mam 32. Nuc mnie nie boli, brak czarnych dziur, prochnicy. Mam snieznobialy usmiech. Nigdy nie czulem wrazliwosci i zadnych dolegliwosci.. Dbam o ich higienę, myje, plukam, zuje gumy. Czy to normalne czy powinienem sie martwic?

Zdrowe zęby i brak jakichkolwiek dolegliwości to powód do zadowolenia a nie zmartwienia !!! O taką "normę" walczą stomatolodzy ! Wielu chciałoby być na Pana miejscu,więc proszę się cieszyć! Mimo tego proszę także chodzić do dentysty na kontrole (np.raz do roku),żeby lekarz zbadał stan Pana uzębienia i jamy ustnej,bo niektórych problemów sam Pan może nie zauważyć... Pozdrawiam.