Brak efektów leczenia seksuologicznego

Jestem pacjentem poradni seksualnej od 15mc (wizyty co ok. 2,5mc.).Na każdej wizycie mam przewidywany lęk Sildenafil,żadnych badań czy to jest prawidłowe. Zaczynam się martwić bo nie widzę efektu bez lęku.Dziękuję za odpowiedz.

Dzień dobry!

Jaka jest diagnoza?
Jak opisany jest mechanizm/ przyczyny zaburzeń erekcji, których Pan doświadcza?
Czy pozostaje Pan pod opieką tylko lekarza seksuologa, czy też psychologa seksuologa?

W niektórych sytuacjach jest prawidłowe przyjmowanie leku (poprawiającego sprawność erekcyjną) na stałe.

Pozdrawiam!