Brak erekcji i zmęczenie i wynik badań hormonalnych

Witam 2 lata jestem ciągle zmęczony i odczuwam brak erekcji. Na początku wakacji miałem zbadany poziom prolaktyny na poziomie 450mU/l ( norma 73.7-407.4) i TSH 0,450 (norma 0,34-4,94). Lekarz przepisał mi bromergon. Po całym okresie wykonałem badanie prolaktyny pod obciążeniem MTC i wyniosło 0min - 190mIU/l; 60min - 435mIU/l i badanie TSH 0,200. Czy można na podstawie tego podejrzewać gruczolaka przysadki? Na tarczyce miałem wykonane USG i przeciwciała,które wszystkie wyszły w normie. Pozdrawiam

Bardziej miarodajnym w wykrywaniu ewentualnych zmian w przysadce jest rezonans magnetyczny.
Jeśli są zmiany, to zazwyczaj są to mikrogruczolaki. Rzadko spotyka się gruczolaki (wielkości 1cm i więcej).
Pozdrawiam. JW, Poznań.