Brak erekcji u 20-letniego mężczyzny a możliwe przyczyny

Dzień dobry, Mam 20 lat i jak dotąd nie uprawiałem seksu. Od roku mam dziewczynę, próbowaliśmy kochać się wiele razy, ale za każdym razem nie osiągałem erekcji. Gdy jestem sam, nie mam z tym problemu.. Próbowałem stosować leki braveran i erekton, ale nie dawały pożądanych rezultatów. Dodam, że jestem osobą uprawiającą sport i prowadzącą zdrowy tryb życia. Ostatnio ograniczyłem masturbacje, ale na razie nic to nie dało. Proszę o radę

Witam,
Jeżeli brak erekcji pojawia się przy próbie podjęcia stosunku seksualnego, natomiast podczas masturbacji ma Pan normalny wzwód oraz biorąc pod uwagę młody wiek wskazuje nam to, że z dużym prawdopodobieństwem cierpi Pan na zaburzenia erekcji o podłożu nerwicowym. U niektórych mężczyzn działa to mniej więcej tak, że im mężczyźnie bardziej zależy na partnerce, tym słabsze jest podniecenie seksualne ( w jego miejsce powstaje stan napięcia nerwowego), czego następstwem jest osłabienie lub brak erekcji. W wyniku początkowych niepowodzeń pojawia się lęk przed kolejnymi zbliżeniami i wytwarza się mechanizm błędnego koła. Dodam,że w takim przypadku suplementy diety takie jak braveran czy erekton nie zadziałają. Ograniczenie masturbacji w też na niewiele się zda. To co może pomóc to rozmowa z psychologiem, seksuologiem, który na podstawie rozmowy i wywiadu seksuologicznego określi, gdzie leży przyczyna i poradzi jak dalej radzić sobie z tą sytuacją.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C