Brak krwawienia przy stosowaniu Daylette

Witam serdecznie biorę tabletki daylette jestem przy drugim opakowaniu dziś biorę 3 tab. Zieloną i wciąż nie mam krwawienia dodam że przy pierwszym opakowaniu również nie miałam. Czy powinnam umówić się na wizytę do lekarza? Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli krwawienie nie wystąpi do końca bieżącego opakowania to warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.