Brak krwawienia w przerwie pomiędzy opakowaniami Syndi-35

Witam, Zażywam tabletki Syndi-35 od około roku. Zawsze brałam tabletki o czasie. Raz nie zrobiłam przerwy między opakowaniami, było to w grudniu i styczniu (brak 7-dniowej przerwy między opakowaniami). Po tym miałam normalne krwawienie i zaczęłam nowe opakowanie po 7-dniowej przerwie. Ostatnią tabletkę z opakowania wzięłam 11.02. Zazwyczaj miesiączkę dostawałam w sobotę wieczorem/niedzielę rano. Dziś (16.02, wieczór) miesiączka nadal się nie pojawiła. Czy mam się czym martwić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie powinno wystąpić w trakcie przerwy. Jeśli jednak krwawienie się nie pojawi to warto wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.