Brak krwawienia przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

witam serdecznie . Dziś tj*5.02 biore ostatnią tabletke plebeco z drugiego opakowania i nadal nie dostałam krwawienia . Dodam iż przy pierwszym opakowaniu również nie dostałam , czy powinnam iść do lekarza czy to normalne ? proszę o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku krwawienia po przyjęciu drugiego opakowania tabletek warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa celem diagnostyki.