Brak krwawienia w przerwie pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych i negatywne testy ciążowe

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne od roku, jak do tej pory nie zdarzyło mi się jakiejkolwiek pominąć. 2 tygodnie temu, spóźniłam się jednak z wzięciem tabletki ok 12 h. Po tym czasie, przy kontaktach seksualnych z moim partnerem uważaliśmy, ale miesiączka nie wystąpiła. Jutro jest dzień rozpoczęcia nowego opakowania tabletek i nie wiem czy powinnam je brać? Test ciążowy robiłam 2 razy i wynik był negatywny. Pozdrawiam.....

Witam serdecznie. Można rozpocząć ( w zasadzie nawet trzeba) nowe opakowanie. W przyszłości w takiej sytuacji radzę nie wykonywać przerwy.