Brak miesiączki a wynik testu ciążowego i beta-HCG

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 06.11.13, w grudniu miałam mnóstwo stresu z powodu śmierci kogoś mi bliskiego. Ale nie dawało mi spokoju ten brak miesiączki,zrobiłam test wynik wyszedł negatywny ( test był robiony około 02.01.14).Zgłosiłam się lekarza 09.01 ponieważ, nie dawało mi to spokoju. Lekarz stwierdził 5tc. Dla pewności, skierował mnie na badanie beta HCG.Wynik 01U/l.21.01.14 dostałam obfitego krawienia natomiast już 22.01 i 23.01 to tylko plamienie i ból lewego jajnika. Co to znaczy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Taki wynik badania poziomu betaHCG wyklucza ciążę. Nie można wykluczyć błędnego oznaczenia. Warto powtórzyć badanie oraz udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa.