Brak miesiączki jako objaw stresu

Witam! Jakieś 3 dni temu powinnam mieć okres (zazwyczaj co 28 dni dostaje), ale zamaist okresu pojawił się śluz- mało. I zastanawia mnie czy może to być powodem stresu? Ostatnimi czasy miałam trudne sytuacje, wiele płaczu m.in. brałam szczepionkę, a zauważyłam że przez nie też mi się zawsze okres spóźniał. Miesiąc temu uprawiałam z chlopakiem petting, ale ta sytuacja była 3 dni przed okresem ( i okres dostałam) Natomiast teraz go nie ma. Czy może być to powód stresu i cały cykl sie przesunął?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stres może być przyczyną zaburzeń cyklu. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.