Brak miesiączki, negatywne testy ciążowe a szanse na dziecko

Czy mogę być w ciąży? kochaliśmy się z mężem w moje dni płodne. Owulacja wypadała na 26.12. Mąż dochodził we mnie 24 i 25 oraz pare dni po owulacji. 07.01 wykonałam test i wyszedł negatywny. Dodam że nie robiłam go z porannego moczu. Okres wypadał mi na 09.01. Dziś jest 11.01 a okresu ani śladu. Czy pomimo negatywnego testu mogę być w upragnionej ciąży? Dodam że od paru dni pobolewa mnie brzuch. Najbardziej przy kucaniu i schylaniu oraz mam podwyższoną temperaturę i straszne zmiany nastroju.

Witam serdecznie,
Rozumiem,że bardzo pragniesz tego dziecka i z całej siły trzymam kciuki,bo natura broni się sama.Bądź dobrej myśli,wizualizuj swoje marzenia,relaksuj się a wszystko będzie dobrze.Aby sobie pomóc,poszukaj terapeuty prowadzącego pary pod kątem poczęcia.Np.Marta Jezierska w Warszawie.
I napisz o tym.