Brak miesiączki od 4 miesięcy

Dziendobry Mam pytanie 4miesiace mi sie zpazinia miesiaczka pan doktor mnie badal we wtorek zlecil mi badanie B HCG wizyte mam z dwa tygodnie zaczelam dziwnie plamic przetchwila zrobilam test plytkowy i wyszet mi negatywnie co morze mi dolegac

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest wynik beta hcg? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Przyczyn może być wiele. Jeżeli ciąża zostanie wykluczona konieczne jest wykonanie badań w kierunku zaburzeń hormonalnych.