Brak miesiączki od ponad roku

Witam, od ponad roku nie mam miesiączki. Byłam u ginekologa, poziom wszystkich hormonów (FSH LH, progesteron, prolaktyna i estradiol) wyszły w normie. Miałam również robione USG jajników i nie wyszło na nim nic negatywnego. Badałam również tarczycę i również wszystko jest w normie. Chodzę od lekarza do lekarza i wszyscy mówią, że wszystko w porządku a jednak miesiączki brak... Mam 20 lat, w przeciągu 2 lat schudłam ok. 10 kg, moja waga jest w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.