Brak miesiączki po odstawieniu tabletek. Czy to normalna reakcja czy ciąża?

Witam, przez ostatnie 2,5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne. Postanowiłam je jednak odstawić (24.05) i tak zrobiłam. Po odstawieniu dostałam krwawienie z odstawienia (27.05). W tym czasie współżyłam z mężem, nie stosuję żadnej antykoncepcji. Do tej pory nie dostałam miesiączki, a nawet plamienia. Czy mogę być w ciąży? Czy to normalna reakcja po odstawieniu tabletek? Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Ciąża jest niezwykle prawdopodobna. Po odstawieniu tabletek następuje wzrost płodności.