Brak miesiączki po poronieniu ciąży biochemicznej

Dzień dobry! 09.10 zaczęłam krwawic - była to ciąża biochemiczna.Po tygodniu byłam u lekarza ktory stwierdzil, ze w macicy nie ma resztek i wszystko jest ok.07.11.w 30 dc zrobiłam test ciążowy - wynik negatywny.Dzisiaj mija 32 dzień cyklu jednak miesiączki w dalszym ciągu nie ma, co powinnam zrobić bo chyba cos jest nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac sie do lekarza ginekologa.