Brak miesiączki pomimo zastosowania leków na wywołanie

Witam 2 raz spóźnia mi się okres. Zawsze miałam co 28dni ostatni po 36 dniach. Poszłam do ginekologa wszystko ok dostałam tabletki na wywołanie minęło 10 dni po przyjmowaniu tabletek a okresu nadal nie ma. Co mam robić. O czym świadczy brak miesiączki.? Dodam że aktualnie nie mam partnera i nie współżyje. Stresów również jakiś większych nie mam. Wszystko,, po staremu,,

Magdalena StusiĹska

Jeżeli leczenie które zlecił ginekolog nie jest skuteczne, należy się ponownie do niego udać- zna Pani przypadek i zleci badania aby znaleźć przyczynę braku krwawienia.