Brak miesiączki przy karmieniu po narodzinach dziecka

Witam 3 miesiące temu urodziłam córkę nie karmie piersią i martwilam się ze nie mam miesiaczki. Poszłam zrobić betę (w ten dzień dostałam miesiaczke ) dziś odebrałam wyNIK wyszedł 2.09 A normy są takie <=1 brak coazy 5 - 3 tc itd. Mam miesiaczke obfita ze skrzepami juz 4 dzień. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtorzyc badanie i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.