Brak miesiączki u 16-latki

Witam. Moja córka ma 16 lat, od 1,5 roku nie ma miesiączki bez konkretnej diagnozy. Ponad to ma podwyższoną bilirubinę, ale inne badania wątrobowe są jak najbardziej w porządku. Po jedzeniu zaś zwiększa się jej obwód brzucha. Jej stopy i dłonie są zażółcone, podobnie jak jej skóra na twarzy wokół ust i oczu. Co mam zrobić? Do jakiego lekarza się udać? Dodam, że USG brzucha wyszło dobrze zarówno w kwestii ginekologicznej, jaki i innych narządów wewnętrznych.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, córka powinna zostać przebadana pod kątem chorób metabolicznych / wątroby. Najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z hepatologiem (w tym wypadku jeszcze dziecięcym).