Brak ochoty na picie napojów u niemowlaka

Moja 4 miesieczna corka niechce pic nic oprocz mlek probowalam jyz roznych sposobow woda herbata sok i niestety po pierwszym przelknieciu wypluwa martwie sie ze sie odwodni.... i dziwi mnie ze nie jest spragnionaw upalne dni

Soków nie polecam,! dziecko jezeli przybiera prawidlowo na wadze nie musi byc dopajane, wystarczy mleko.