Brak apetytu i słabe przybieranie na wadze u niemowlaka

Moja córka ma 5 miesięcy. Karmię ją mlekiem Bebilon 1. Od ponad dwóch miesięcy wogóle nie je na "trzeźwo". Jedynym sposobem żeby cokolwiek zjadła jest uśpienie jej. Niestety przez sen też nie chce jeść sama. Muszę ją co chwilę pobudzać aby ssała mleko. Bardzo mało je i słabo przybiera na wadze. Wprowadziłam zupki i deserki ale jest tak samo. Nie che jeść. Nie połyka, wszystko wypluwa. Proszę o pomoc. Co robić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli dziecko nie przybiera na wadze konieczna jest wizyta u pediatry.
Pozdrawiam