Brak ochoty na seks i miękki penis w stanie erekcji

Witam od 12 dni mam brak ochoty na seks,zainteresowania płcią przeciwna,ciężej mi się podniecić,nie podnieca mnie widok seksownych kobiet, penis w stanie erekcji jest miękki ( kiedyś twardszy).Zażywam leki izotek(4 miesiące) ranigast,espumisan,debretin.5 dni temu odstawiłem wszystkie te leki-bez poprawy.12 dni temu ostatni raz też się masturbowałem ,ale po takim czasie zwykle libido się podnosiło. A zwykle masturbuje się raz na tydzień.Co jest przyczyną? Co zrobić żeby wszystko wróciło do normy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zaburzenia najpewniej są konsekwencją zażywanych leków. Najbardziej prawdopodobny jest wpływ Izoteku. Jeśli odstawił Pan leki, zaburzenia powinny się wyrównać. Zdecydowanie jednak nie od razu, a raczej dopiero po pewnym czasie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.