Brak ochoty na seks i zaburzenia depresyjno-lękowe

Witam mam 27 lat i niemam wogule ochoty na sex mam corke 7 lat i niewiem co mam zrobic ciezko mi o tym mowic mam zaburzenia depresyjno- lekowe ale czuje ze jest gorzej leki ktore biore to alventa 75 mg i depakina 500 2xdziennie mam dosc takiego zycia a nie we wrzeniu i listopadzie minie dwa lata od smierci rodzicow niewiem co mam zrobic prosze o pomoc

Wydaje mi się, że wielość problemów powoduje poczucie bezradności, a co za tym idzie - zmniejsza motywację, napęd, poped, obniża nastrój. Pisze pani o śmierci rodziców - być może przez cały ten czas nie przeżyła pani odpowiednio procesu żałoby. Leki nie pomogą w pozbyciu się problemu, bo nie docierają do jego przyczyny. Proszę podjąć psychoterapię (polecam pracę w nurcie Poznawczo-behawioralnym). Pozdrawiam