Brak ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam, Mamy problem z chłopakiem ponieważ ja biorę tabletki antykoncepcyjne po których nie mam w ogóle ochoty na seks i jest to bardzo kłopotliwe zarówno dla mnie i jak dla mojego chłopaka. Chłopak jest na mnie zły że je biorę i on chce używać tylko prezerwatyw, ale ja nie mam do nich zaufania ponieważ już trzy razy nam pękła, a ja jestem w takiej sytuacji życiowej że nie mogę pozwolić sobie na ciąże. I jakiej antykoncepcji mamy używać z chłopakiem?

To prawda. Dość często zdarza się, że przy antykoncepcji pacjentki zgłaszają spadek libido. Wiarygodnych badań nie ma mówiących o jednoznacznym wpływie OC na popęd seksualny. Producent Madinette wykazuje brak spadku libido. Ale niekoniecznie to musi być w 100% prawda.