Brak ochoty na seks z partnerem i doznanie gwałtu w przesłości

Witam. 10 lat temu zostalam zgwalcona. Mam stałego partnera, ale nie mam ochoty na seks, pieszczoty. W ogole nie sprawia mi to przyjemnosci. Gdzie powinnam się udac? Do psychologa czy seksuologa??

Dzień dobry!

Duża część seksuologów ma także wykształcenie psychologiczne (druga część to lekarze seksuolodzy, których pomoc prawdopodobnie nie jest teraz dla Pani konieczna).

Polecam wybór doświadczonego psychologa-psychoterapeuty. Wykształcenie seksuologiczne byłoby dodatkowym, ale nie koniecznym, atutem.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza