Brak odczuwania przyjemności ze współżycia u 19-latki

Witam, mam 19 lat i pewien problem. Od 2 miesięcy uprawiam seks z moim chłopakiem, jest to mój pierwszy partner. Przed pierwszym razem miałam wiele obaw, ponieważ już wcześniej nie czułam żadnej przyjemności z maturbacji. Miałam nadziej, że to się zmieni, ale póki co nic. Nie mam przyjemności zarówno z seksu dopochwowego jak i oralnego. Czuje jedynie jak partner we mnie wchodzi i wychodzi. Jestem podnieciona, mokra, wiec nie tutaj tkwi problem. Przez to wszystko unikam seksu.

Masz 19 lat i masz jeszcze całkiem sporo czasu na nauczenie się odczuwania przyjemności - ważne, żebyś nie chciała tego na siłę, tylko raczej na zasadzie eksperymentowania ("zróbmy coś w ten sposób, zobaczymy co z tego wyjdzie" zamiast "musi się coś zdarzyć").
Ponadto ważne jest, iż pojawił się lęk i unikanie zbliżeń. To też nie pomaga. W takiej sytuacji podczas zbliżenia sama hamujesz swoje reakcje, bo się ich boisz - boisz się, że "znów nie wyjdzie". Jest to ważna kwestia do przemyślenia, a być moze również do konsultacji z psychologiem, bądź seksuologiem. Pozdrawiam.