Brak odczuwanie orgazmu podczas stosunków

Witam! Mam problem, moja partnerka (25L) stracila ze mna (30L) swe dziewictwo. Problem jest w tym, ze po kilku stosunkach nadal nie odczuwa przyjemnosci z powodu zbyt duzego podniecenia. Zmiana prezerwatyw na jakakolwiek inna nic nie daje. Moj penis ma 17 cm. Ona "go" czuje, ze jest ale nie odczuwa tarcia, a wiec o orgazmie wogole mozna zapomniec. Zmiana pozycji tez nic nie daje. Powoli wpadamy w depresje. Chcialbym jej pomoc ale nie wiem juz jak. Moze lek na ograniczenie sluzu. Dziekuje za odp.

Proszę rozważyć wizytę u lekarza , w Łodzi jest specjalista seksuolog i psychiatra, Pani dr A.Robacha.
Zbyt szybko wpadacie jednak Państwo w "depresję".
Proszę zachować spokój i trochę dystansu...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com