Brak odrostu paznokcia po usuwaniu

9 miesiacy temu moj 15 letni syn mial usuwany caly paznokiec u nogi na duzym palcu. Do tej pory nie odrosl mu nowy. Bardzo sie tego wstydzi. Mam pytanie czy jest jeszcze szansa, ze mu odrosnie?co trzeba zrobic?

Szanowna Pani!
Jeśli nowa płytka paznokciowa nie pojawiła się od 9 miesięcy, proszę udać się do chirurga lub dermatologa. Lekarz powinien ocenić stan wału paznokciowego i ewentualną możliwość uszkodzenia macierzy paznokcia.