Co zrobić w przypadku zahamowania wzrostu paznokcia po urazie?

Witam, w listopadzie nieszczęśliwie zeslizgnela mi się z rąk szyba od stołu, upadła prosto na duży paluch od lewej stopy. Następnego dnia strasznie spuchl, a paznokieć oderwal się po bokach,. Postanowiłem pojechać na SOR, gdzie chirurg zdecydował się obciąć cały paznokieć i przy okazji usunął krwiaka. Po pół paznokieć odrosl ale na ok. 3/4 poprzedniej długości i od 2-3 miesięcy jego wzrost jakby przyhamowal i nie widać postępu... Czy to jest normalne? Czy może powinienem się udać na kontrolę? Z góry dziękuję za pomoc

Niestety uszkodzona została macierz paznokcia, paznokieć może już nie odrosnąć do swoich poprzednich rozmiarów. Najlepiej byłoby pokazać palucha chirurgowi. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.