Brak okresu 36 dni od ostatniej miesiączki a możliwość ciąży

Witam ostatnią miesiączkę miałam 21 grudnia 2014, mąż miał wytrysk wieczorem i nie współżyliśmy do środka tylko uprawialiśmy peting,ale mąż się nie umył, a na drugi dzień odbył się stosunek przerywany dziś mija 36 dni od ostatniej miesiączki i brak okresu robiłam cztery testy ciążowe, które są negatywne i wynik hcg beta w dniu 24 stycznia wynik 0,125 czy mogę pyć pewna , że nie jestem w ciąży mam dwoje dzieci i więcej nie chcę wizytę mam u ginekologa w najbliższą środę.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani czy dotychczasowe cykle były regularne. Wiarygodny wynik b-hcg można uzyskać 10 dni po zapłodnieniu, jest negatywny więc wstępnie można wykluczyć ciążę.
Pozdrawiam