Czy mogę być w ciąży, jeżeli w 35. dniu od ostatniej miesiączki wynik testu był negatywny?

Mam 33 lata i miewam nieregularne miesiączki. Najdłuższy cykl trwał 35 dni i to o ile dobrze pamiętam jedyny raz.Ostatnia miesiączkę miałam 22 stycznia, ostatni stosunek odbył się 14 lutego, dziś mija 36 dzień od ostatniej miesiączki. Moje pytanie, czy mogę być w ciąży jeżeli w 35 dniu od ostatniej miesiączki wynik testu był negatywny? W tym samym dniu zauważyłam cienką czerwoną nitkę na śluzie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi, następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.