Brak okresu i ból podbrzusza a zażywanie antybiotyku podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam Miesiączka spóźnia mi się 15 dni i boli mnie podbrzusze przy dotyku. A biorę tabletki antykoncepcyjne wiec mam okres regularnie. Ale kochając się z narzeczonym w poprzednim miesiącu brałam antybiotyk wiem ze może on zmniejszyć działanie antykoncepcji. Czy to może być ciąża? Czy coś innego?

Witam serdecznie. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych.