Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych przez 50-latkę

Dzień dobry, w grudniu kończę 50 lat. Przez ostatnie 5 lat stosowałam antykoncepcyjnie "Jasmin". Po ostatniej miesiączce końcem sierpnia "J" odstawiłam i w czasie kolejnego cyklu byłam ostrożna. Współżyłam trzy razy: zaraz po okresie i w 27 dniu bez zabezpieczenia oraz w 20 dniu z zabezpieczeniem partnera. Ok. 14.09. powinnam dostać okres, a tu nic dziesiąty już dzień. Co to może być, aż sie boję... Czy okres przedmenopauzalny, czy wariactwo organizmu po odstawieniu "J", czy.... ??
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy