Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieregularne miesiączki po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Witam. W grudniu 2013r. odstawiłam antykoncepcję po której miałam nieregularny okres. Po kilku wizytach u ginekologa dostałam Luteinę. Biorę ja od 4 października i ostatnie tabletki zażyłam wczoraj(13.10.14r) Brałam je 2 razy dziennie od 16-go dnia cyklu przez 10 dni. Miesiączkę miałam dostać kilka dni po dziesiątym dniu brania tabletek a dostałam ją w ostatni dzień czyli 25-go dnia cyklu. Czy wiąże się to z poważnym problemem? Powinnam się martwić? Czy jest to normalne przy tych tabletkach?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy