Brak okresu przy stosowaniu luteiny

Witam, 5 dni temu powinnam dostać okres, ale brałam luteinę 7 dni dopochwową, mam też powody do stresu i zapewne dlatego się spóźnia. Zresztą bhcg zrobiona w 26dc.wyszla poniżej 1, więc wykluczyłam ciążę. Ale dzisiaj zobaczyłam na wkładce higienicznej bladoróżowe plamki. Nic mnie nie piecze ani nie swędzi, nie ma to też żadnego zapachu. Od paru dni boli mnie glowa, ale to pewnie migrena. Nigdy nie miałam takiego plamienia, niepokoi mnie to plamienie, co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienie to najpewniej rozpoczynająca się miesiączka. Planowo proszę jednak skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.