Odruch wymiotny i spóźnianie się okresu

Witam. Mam pytanie. Od paru dni mam odruchy wymiotne okres spóźnia sie 2 dzień. Wczoraj leciał mi sluz koloru róźowego a dzisiaj jasny brazowy. Zrobiłam test ale był negatywny. Moze byc to ciaza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienie to najpewniej rozpoczynająca się miesiączka. Proszę cierpliwie poczekać a krwawienie na pewno będzie bardziej obfite.