Czy przez uprawianie pettingu może spóźniać się okres?

Czy przez uprawiania pettingu może mi się spóźniać okres ? Pieściliśmy się z chłopakiem wzajemnie, no i ja otarłam się o niego, raz. Na jego członku byłe preejakulat. Czy przez takie otarcie plemniki mogły dostać się do mnie ? Okres powinnam dostać 11.02, ale nie dostałam i nadal nie mam, boję się że mogło dojść do zapłodnienia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę niewielkie. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję wykonanie testu ciążowego. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę.