Spóźnianie okresu i bóle podbrzusza

Witam Mam problem w poprzednim miesiacu spoznil mi sie okres o jeden dzien byl dosc obfity, za to w tym miesiacu spuznia mi sie 2 dzien boli mnie lekko podbrzusze ale okres sie nie pojawia szyjke macicy mam zamknieta wydziela mi sie przezroczysty plyn a raz mala lekko glutowata brazowa plama nigdy czegos takiego nie widzialam. Zrobiolam dziś test ciazowy ale wyszedl negatywny. Dodam rowniez ze biore tabletki na gardlo Orofar max czy mogly miec wplyw na test? Prosze o szybka odpowiedz Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tabletki Orofar nie mają wpływu na wynik testu. Póki co proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nieregularne cykle będą się powtarzać, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.