Stosowanie tabletek Letrox a brak okresu

Ostatni okres mialam 25.07. Dzisiaj jest 41 dzien cyklu, a okres nadal sie nie pokawil. Od polowy sierpnia zazywam tabletki LETROX 50 poniewaz mam lekko podwyzszone tsh. 3 dni temu robilam test ciazowy, wyszedl negatywnie. Czy na opoznienie maja wplyw zazywane tabletki? Czy powinnam je odstawic do momentu pojawienia sie okresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie Proszę nie odstawiac. Proszę oznaczyć poziom tsh i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.