Brązowo-czerwone plamienie i tygodniowe opóźnienie w wystąpieniu okresu

Witam.Mam 24 lata,okres spóźnia mi się tydzień, zrobiłam 3 testy i wszystkie są negatywne.Dzisiaj dostałam brązowo czerwonawe plamienie. W ostatnim czasie miewałam dość silne bóle w podbrzuszu zwłaszcza z lewej stony.Czy to ciąża czy jakiś problem zdrowotny?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli testy ciążowe są negatywne, ryzyko ciąży jest niewielkie. Opisane plamienie najpewniej jest wynikiem rozpoczynającej się miesiączki. Jeśli w kolejnych cyklach miesiączka także będzie opóźniać, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.