Brak okresu przy stwierdzonej niedoczynności tarczycy

Od stycznia nie pojawił się u mnie okres .Zrobiłam badania i wyszła mi niedoczynność tarczycy.Tabletki euthyrox 25 brałam od lipca ,aż do teraz.W trakcie tych ostatnich miesięcy brałam Luteinę ,którą przepisał mi lekarz ginekolog ( wszystkie badania wyszły prawidłowe ).W przeciągu roku schudłam ( 2 kg)nie była to dieta tylko zmiana nawyków zamiast słodyczy jogurt z musli po prostu maturalne zdrowe produkty. I ćwiczenia ponieważ od lat jestem związana ze sportem : pływanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna jest konsultacja z ginekologiem, który wykona profil hormonalny i dalsze badania diagnostyczne celem identyfikacji przyczyny dolegliwości. Pozdrawiam.