Brak orgazmu podczas współżycia z partnerem u 20-latki

Witam.Mam pytanie lekko krępującej a zarazem denerwującej mnie sprawy. Współżyje z chłopakiem od pół roku i ani razu nie miałam orgazmu choć bardzo go kocham. On za każdym razem we mnie dochodzi,nawet dość szybko. Co nie daje mi dużego zadowolenia z sexu. Z moim pierwszym chłopakiem było to samo,też nie miałam orgazmow. Tylko z wibratorem mogłam doznać pełnej przyjemności. Moje pytanie brzmi: Dlaczego ja nie doznaje orgazmów?

W Szczecinie jest dr i.Jankowska-Wojniak, lekarz seksuolog i ginekolog.
Mam nadzieję, że wizyta pomoże poprawić efektywność stymulacji seksualnej.
Być może potrzebne będzie działanie w kierunku opóźnienia momentu wytrysku i uzykania większej kontroli nad ejakulacją przez Partnera.
Pozdrawiam. JW.