Brak owłosienia w okolicach intymnych u 13-latki

Dzień dobry ! wczoraj moja 13 letnia córka , powiedziała że nie ma jeszcze włosków w miejscu intymnym , czy nie prawidłowo sie rozwija ? jest bardzo chuda , i prosiłabym aby nie dawać , odp. typu prosze się udać tam i tam , tylko pańską opinię . Dziękuję

Szanowna Pani, bez badania dziecka nie da się nic powiedzieć - nie podała Pani informacji, czy dziewczynka miesiączkuje, czy powiększyły się gruczoły piersiowe, czy zmienia się sylwetka ciała.
Konieczna jest w tym przypadku wizyta u pediatry i podstawowe badanie dziecka.