Brak owulacji i stan po usunięciu tarczycy z powodu raka

Witam, Mam pytanie wybieram się do ginekologa endokrynologa po ostatnim usg okazało się że nie miałam owulacji w ostatnim miesiącu (nadmiernie że jestem po całkowitym usunięciu tarczycy z powodu raka i moje tsh wynosi 0.039) chciałabym się dowiedzieć jakie badania zrobić przed wizytą nie licząc tsh, które jest sprawą oczywistą. Może jakieś hormony chciałabym się udać z kompletem badań aby jak najszybciej podjąć leczenie. Nadmienię, że chce się starać o dziecko. Dziękuję za odpowiedź.

Można przed wizytą u ginekologa-endokrynologa wykonać podstawowe badania hormonalne czyli poziom estrogenów, progesteronu, testosteronu, prolaktyny. O innych, dodatkowych badaniach zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.