Brak pełnego wzwodu - co mam robić?

Witam! Mam 19 lat i zauważyłem u siebie, że podczas stosunku mój penis nie osiąga pełnego wzwodu jest na pół żywy i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Ostatnio zdecydowaliśmy się z dziewczyną to zrobić (miał być to jej pierwszy raz) ale nic z tego nie wyszło przeze mnie, może to wynik stresu? Nie wiem co już mam o tym myśleć?

Witam!

Zarówno okoliczność inicjacji seksualnej oraz towarzyszące temu obawy, jak również stres są częstymi przyczynami zaburzeń wzwodu. W takim wypadku ustępują one najczęściej samoistnie. Jeżeli jednak będą trwały dłużej, zalecam konsultację ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam