Zapytaj lekarza

7 1 9 , 7 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy brak wzwodu w takich sytuacjach jest normlany?

Mój penis nie staje, gdy widzę dziewczynę Witam mam 19 lat. Kiedyś, gdy rozmawiałem z kolegami dowiedziałem się, że osiągają wzwód, na widok ładnej dziewczyny lub zdjęcia. Niestety nawet jeśli dana dziewczyna mi się podoba to mój penis nie osiąga wzwodu. Na widok zdjęcia tak samo. Czy jest to normalne?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Szanowny Panie, każdy z nas jest inny, każdy ma inne potrzeby seksualne. Jeżeli udaje się Panu odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny to nie ma powodów do niepokoju. W razie potrzeby zapraszam na konsultację on-line. Pozdrawiam, KG www.prepmed.pl

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy