Osłabienie podniecenia

Witam. Mam pewne pytanie. Ostatnio zauważyłem, że nie podnieca mnie to co kiedyś. Dawniej mój penis stawał się sztywny gdy trzymałem dziewczynę za rękę czy ją przytulałem. Teraz się to nie dzieje, a jak już się stanie to wzwód jest słaby. Często też go nie czuje w spodniach. Masturbuję się co 2-4 dni. Czy ze mną są jakieś problemy, czy jest okej? Martwi mnie to.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Nie ma Pan powodów do niepokoju. To naturalne, że w miarę rozwoju życia seksualnego potrzebuje Pan innych, mocniejszych bodźców. Dodatkowo jeśli pozostaje Pan w stałym związku i ma regularne stosunki, to obecność sama obecność partnerki czy trzymanie jej za rękę nie będą robiły na Panu już takiego wrażenia jak dawniej. Systematyczna masturbacja nie ma z tym nic wspólnego. Pozdrawiam.