Brak pełnej satysfakcji z seksu u 21-latki

Nazywam się Paulina, mam 21 lat. Od jakiegoś czasu z moim chłopakiem uprawiamy seks. Problem w tym,że nie daje on nam pełnej satysfakcji. Trwa to może 3-4 min i wytrysk. Widzę,że on bardzo się tym martwi i stresuje, bo chciałby mnie zadowolić,ale nie może. Co zrobić żeby wydłużyć nasz stosunek? Dodam,że wiele razy próbowaliśmy go przerywać żeby był dłuższy,ale po tej chwili znowu to samo. Kocham go bardzo mocno i chciałabym żeby nie czuł się gorszy przez 'łóżko'. Pozdrawiam. :)

Witaj, orgazmu przy stosunku z partnerem młode kobiety muszą się nauczyć same. Kobiety oczekują od mężczyzn tego co same powinny sobie dać. Seks to współaktywność i współdziałanie 2 osób. Kobiety odkrywają swoje potrzeby i reakcje seksualne podczas oglądania, dotykania swojego ciała w tym także miejsc intymnych, tak aby doświadczyć orgazmu. Ważne jest też żeby zaprzyjaźnić się ze swoim kroczem obejrzeć je dokładnie nawet w lusterku i polubić-to w mojej pracy okazuje się problemem dla wielu kobiet, które uczą się doświadczać orgazmu. W ten sposób poźniej mogą poinstruować swoich partnerów o tym co sprawia im rozkosz. Mając na uwadze, że seks nie musi mieć zawsze jednego scenariusza i że nie zawsze musi konczyć się stosunkiem genitalnym, proponuje żeby wsuchać się w swoje potrzeby powiedzieć partnerowi czego potrzebujemy w taki prosty sposób jakbyśmy tłumaczyli mu na jaki masaż dzisaj mamy ochotę. Kolejny krok to przed wytryskiem partnera zadbać o swój orgazm/y najpierw. Jeśli czuje Pani że orgazm się zbliża to proponuje wykorzystać przekierowanie myśli na doświadczenia z ciała w tym oddech w tym celu może pani skupić uwagę tylko na oddechu i zacząć głębiej i głośniej oddychać. To jeden z potężniejszych dopalaczy jeśli chodzi o orgazm u kobiet. Powodzenia Marta Ptaszyńska