Brak porannych erekcji u 22-latka

Witam, mam 22 lata i nigdy nie mialem w zyciu porannej erekcji no moze z 2-3 razy, sprawnosc seksualna jest w normie z erekcja nie mam problemow, stosunek odbywam 2-3 w tyg ale okazuje sie ze "poranny wzwód" to cos powszechnego powininem gdzies z tym isc ? dodam jeszcze ze moze to miec cos wspolnego ze snami prawie nigdy nie pamietam snow moj ostatni ktory pamietam byl 4 lata temu dzien przed egzaminem ;o jest to chyba spowodowane moja odpornoscia psychiczna nie wiem.

Dzień dobry!

Jeśli nie zauważa Pan żadnych trudności z erekcją podczas współżycia , prawdopodobnie wszystko jest OK. Erekcje nocne i poranne występują powszechnie. Może Pan nie zdawać sobie sprawy z ich występowania podczas snu.

Pozdrawiam!