Brak porostu włosów u 24-letniej kobiety

witam nie rosną mi włosy, dlaczego ?? wyniki mam dobre nie prostuję , bardzo mało farbuje .. używałam już różnego rodzaju wcierek, serum, tabletek itp. proszę o odpowieź

Renata GrzechociĹska

Porost włosów jest dosyć powolny. Ok 1 cm na miesiąc, jeżeli w tym czasie nie poddcina Pani włosów, proponuję skonsultować się z dermatologiem.