Wypadanie włosów z cebulkami - czy one odrosną?

Mam problem z wypadającymi włosami, które tracę z cebulkami i to już się ciągnie bardzo długo. A żeby tego było mało to mam zespół policystycznych jajników. Co mam robić i czy odrastają włosy jak wypadną z cebulkami?

ponad rok temu

Witam serdecznie!
W normalnych warunkach wypada do 100 włosów dziennie. Dopiero po kilku tygodniach wypadania większej ilości włosów można mówić o łysieniu. Ze względu, że boryka się Pani z chorobą w której może dochodzić do zaburzeń hormonalnych, rzeczywiście łysienie może się pojawić. Zachęcam do wizyty u dermatologa oraz endokrynologa.

Jeżeli chodzi o odrastanie włosów, to tylko po zniszczeniu cebulki nie dochodzi do dalszego wzrostu włosa. Prawidłowo włosy rosną około 1-1,5 cm na miesiąc.

Pozdrawiam